Zpívejte s námi!

Rádi zpíváte, chtěli byste svoje schopnosti rozvíjet, ale nevíte jak na to? Neváhejte a přijďte si to zkusit s námi! V září nastává ideální doba přijít si vyzkoušet sborový zpěv do VUS Pardubice, protože po prázdninové pauze začneme trénovat nové skladby na podzimní koncerty. Naše řady touto dobou posílí také studenti Univerzity Pardubice, kteří si zapsali předmět Historická hudba (HIHU I), takže se nemusíte bát, že na to začínání budete sami. Předchozí zkušenosti se sborovým zpěvem a znalost not jsou vítány, ale rozhodně nejsou nutné – budete-li chtít, všechno se s naší pomocí rychle naučíte. No a když vydržíte, můžete si s námi veřejně zazpívat už 28.9. na svatováclavských koncertech v Chrudimi a Pardubicích.

První zkouška v nové sezóně začíná v pondělí 3. září v 19 hodin v aule H1 na Fakultě elektrotechniky a informatiky na náměstí Čs. legií. Tak neváhejte a přijďte mezi nás 😉

IMG_0245 IMG_0200 hehe