Zpívejte s námi!

Rádi zpíváte, chtěli byste svoje schopnosti rozvíjet, ale nevíte jak na to? Neváhejte a přijďte si to zkusit s námi! V září nastává ideální doba přijít si vyzkoušet sborový zpěv do VUS Pardubice, protože po prázdninové pauze začneme trénovat nové skladby na novou sezónu. Naše řady touto dobou posílí také studenti Univerzity Pardubice, kteří si zapsali předmět Historická hudba (HIHU I), takže se nemusíte bát, že na to začínání budete sami. Předchozí zkušenosti se sborovým zpěvem a znalost not jsou vítány, ale rozhodně nejsou podmínkou – budete-li chtít, všechno se s naší pomocí rychle naučíte. No a když vydržíte, můžete se s námi koncem října zúčastnit nahrávání dalšího CD a zanechat tak v historii hudby vlastní trvalý otisk!

První zkouška v nové sezóně začíná v pondělí 9. 9. 2019 v 19 hodin v aule H1 na Fakultě elektrotechniky a informatiky na náměstí Čs. legií. Tak neváhejte a přijďte mezi nás 😉